نمای ساختمان با سنگ تراورتن کرم

نمای ساختمان با سنگ تراورتن کرم

نمای ساختمان با سنگ تراورتن کرم

در این بخش به بررسی نماهای ساختمان با سنگ تراورتن کرم می پردازیم . سنگ های ساختمانی به عنوان یک جز جدایی ناپذیر از نمای بیرون ساختمان به شمار می آید و همواره از سالیان قدیم از انواع سنگ های ساختمانی در نمای ساختمان مورد استفاده قرار گرفته که در این بین می توان به انواع سنگ های چینی ، گرانیت و تراورتن اشاره کرد . اگر بخواهیم به صورت گذشت زمان به بررسی این نوع سنگ ها بپردازیم باید سنگ های گرانیت و چینی را از نظر سابقه نسبت به سنگ تراورتن با قدرت تر دانست . سنگ تراورتن در این دهه اخیر در نماهای ایران بورس گردیده است و به دلیل داشتن خصوصیات ذاتی از جمله تنوع رنگ و داشتن استقامت و دوام و همچنین سازگاری با انواع شرایط آب و هوایی موجب شده تا از محبوبیت بالایی در بین طراحان و پیمانکاران برخودار گردد . نمای ساختمان با سنگ تراورتن موضوعی است که در این بخش قصد بررسی آن را خواهیم داشت . 
همانطور که اعلام کردیم سنگ تراورتن از تنوع رنگ بالایی برخوردار می باشد و یکی از رنگ های مطرح ، رنگ کرم می باشد.سنگ تراورتن کرم نیز از تنوع معادن بالایی برخوردار می باشد که 2 تا از مطرح ترین آن ها می توان به سنگ های تراورتن طرق و تراورتن لوشان نام برد . 
نمای ساختمان با سنگ تراورتن کرم از طرح ها و نقشه های متنوعی برخوردار است که یکی از محبوب ترین این نماها می توان به سنگ نمای رومی اشاره کرد . نمای رومی در این سال ها در کلیه ی شهرهای ایران فراگیر گردیده و از آن به عنوان یک نمای کلاسیک یاد می شود.پس به صورت بیشتر به اهمیت نمای ساختمان پرداختیم و به این موضوع باید بسیار اهمیت دهید که نمای ساختمان به عنوان مهمترین پارامتر در زیباسازی محله و شهر شما دارد . که خود بیانگر اهمیت توجه به انتخاب نما و همچنین سنگ ساختمانی است . 
 


فرم ارسال نظر